BOK: +48 604 275 175 , +48 604 16 17 18
E-mail: zamowienia@eurortm.pl
Logowanie
Rejestracja

Firma

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą oraz zakupów w naszych hurtowniach!

Firma EURO-RTM powstała w 2001 roku jest całkowicie polską firmą zajmującą się sprzedażą szerokiej gamy artykułów do sklepów - wszystko po 5 zł. W kraju nasza firma posiada swój oddział w Legnicy (woj. dolnośląskie). Nasi pracownicy to doświadczeni, wysoko wykwalifikowani sprzedawcy, specjaliści od marketingu oraz specjaliści od spraw wdrożeń. Działania firmy ukierunkowane są na dostarczenie swoim klientom jak największej gamy artykułów w niewygórowanej cenie.

Podstawowym celem naszej firmy jest zadowolenie klienta oparte na zaufaniu, profesjonalnej i kompleksowej obsłudze. Dzięki dobrej znajomości rynku lokalnego EURO-RTM jest w stanie zaoferować szeroki wybór asortymentu, począwszy od zabawek dla dzieci, poprzez artykuły łazienkowe, AGD, biurowe, sportowe, ceramikę, szkło, elektronikę, kwiaty, i wiele innych.

Wejście na rynek wymagało od nas profesjonalizmu w marketingu i indywidualnego podejścia do każdego klienta, z którym nawiązywaliśmy współpracę. Pasja jest siłą napędową każdego z nas. Chcielibyśmy by nasi klienci czerpali zadowolenie i miłą atmosferę ze współpracy z nami.

Mamy nadzieje, że firma EURO-RTM będzie Państwa dobrym partnerem handlowym w sferze obrotu artykułami w niskiej cenie.


System E-zamówień EURO-RTM

Nasz system e-zamówień EURO-RTM powstał specjalnie po to, aby uprościć Państwu dokonywanie zamówień w naszej hurtowni. EURO-RTM S.C. Ignaczakowie od ponad 10 lat specjalizuje się w bezpośrednim imporcie towarów typu "wszystko za 5zł". W ostatnich latach poszerzyliśmy kanały importu o inne kraje europejskie oraz o sprzedaż towarów z polskiej dystrybucji.

Dzięki prostej procedurze rejestracji i dokonywania zamówień mogą Państwo mieć dostęp do szerokiej gamy naszych towarów. Specjalizujemy się w drobnym AGD, sztucznych kwiatach, szkle użytkowym, upominkach, drobiazgach, dekoracjach świątecznych, narzędziach, tekstyliach, biżuterii i ozdobach oraz artykułach szkolnych i biurowych.

Posiadamy ogromne doświadczenie i wiedzę o rynku, co pozwala nam na kompetentne doradztwo w doborze asortymentu naszym partnerom. Dodatkowym i bardzo ważnym atutem naszej firmy jest najlepsza cena oferowanego asortymentu.

Byliśmy jedną z pierwszych firm, która na Polski rynek wprowadziła artykuły do sklepów po 2, 3, 4 i 5 zł. Zapraszamy do współpracy zarówno hurtownie, jak i sklepy typu "Wszystko po 4 i 5 zł". Prosimy pamiętać, że zawsze gwarantujemy najniższe ceny!

Kategorie

Kontakt

EURO-RTM S.C. Ignaczakowie
Kawaleryjska 7, 59-220 Legnica
Oferta: +48 604 275 175  , +48 604 16 17 18
Zamówienia: +48 604 275 175 , +48 604 16 17 18

Informacje: zamowienia@eurortm.pl